Bu Blogda Ara

2 Nisan 2013 Salı

Vecihimle Tanışın :)

Birazda konu dışı şeylerden bahsetmek istedim. Siz benim küçük kızımı gördünüz mü? 
Onun adı Vecihi. Bu fotoğrafında yaklaşık 4-5 aylık. Çok yaramazdır kendisi ama bir o kadarda tatlı. Hele siz çekirdek yerken asla rahat durmaz ne yapar eder çekirdeğinize ortak olur :)
Bu fotoğrafında da 1 yaşında. 
Ara sıra aklıma geldikçe Vecihi'nin fotoğraflarını paylaşırım. Tabi ki isterseniz :) Malum hamsterlardan hoşlanmayan pek çok insan tanıdım.

12 yorum:

 1. Oyyy bu çok tatlıymış buuuuuu ben tarladaki farelere bile çok şirinnn diyen biri olarak vecihiye bittim. Ben beklerim fotolarını benim içinde sevin şirin karnını plssss sevgiler...

  YanıtlaSil
 2. Hahah yerim ne tatlı şey böylee :)

  YanıtlaSil
 3. ayyyyyy çokkk tatlı bişey bu yaaa :) bende hamster istiyorum ama evde 2 canavar kedim var. 1 i tam bir canavar arada dışarıya kaçıyor dışarda nee bulursa getiriyor bide hamster olsa kesin yerr o :)

  YanıtlaSil
 4. Bende yeni evlendiğimde 4 tane besliyordum. Bir gün biri diğerini öldürünce hemen gönderdim evden. Ama hala çok severim hasterları. Bu arada benim ki ler speddy gonzalesti :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben bir tanesi ile zor baş ediyorum 4 tane yaramazı nasıl besledin canım :)

   Sil
 5. İsmi kadar bakışları da fena tatlı :)

  YanıtlaSil
 6. Sen nasıl tatlı bişisin yerim senin burnunu :) benim de muhabbet kuşum var ama dün farkettim ki karnı şişmiş çok üzüldüm umarım yağ bezesidir :(
  Sevgiler, hazioz.blogspot.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok üzüldüm canım,umarım ciddi bir şeyi yoktur :/

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...