Bu Blogda Ara

3 Mayıs 2013 Cuma

Atölye Color ile Baharı Güzel Renklerle Karşılayın


Sonbahar için pastel ve kahverengi tonlar neyse bahar içinde cıvıl cıvıl neon renkler o demek değil mi? Atölye Color'un birbirinden güzel ve yaratıcı bileklikleri ile bahara güzel bir merhaba diyin. Tüm bunları bir de yaratıcısının ağzından dinlemekte yarar var.

Herkese merhaba! :)

Merhaba, ben Esra 1983 İstanbul doğumluyum. İkizler burcuyum ve burcumun bütün özelliklerini taşıyorum :) Bir tane kızım var, ondan dolayı uzun süredir evdeyim. Takı takmayı çok seviyorum evde kendime ve yakın çevreme ufak tefek takılar yapıyordum ve artık bu işimi daha profesyonel alanda yapamaya karar verdim.

Bir gün takılarımla birlikte Derya Baykal'ın Deryanın Dünyası Haydi Stüdyoya Programına Katıldım ve Kendimi tanıtma şansı yakaladım. Zamanla öyle güzel yorumlar aldım ki ürünlerimi herkesle paylaşmam gerektiğini düşündüm ve sonunda Bilezik aşkı içime sığmadı bende hepsini Atölye Color'a taşıdım.

Severek ve büyük mutlulukla yaptığım işim sayesinde bir çok iyi kalpli insanla tanıştım :) Şimdi birbirinden renkli ve Özel olarak tasarladığım ürünlerimi herkesle paylaşıyorum. Hayallerimin peşinden gittim ve artık çok mutluyum kucak dolusu Sevgiler ...
  Bu güzellikleri butikconcept.com ve mecrea.com dan bulabilirsiniz 
İletişim için 
esratukle@gmail.com

INSTAGRAM : atolyecolor
FACEBOOK : atölyecolor
TWİTTER : atolyecolor
adreslerinden ulaşabilirsiniz. 


2 yorum:

  1. Atölye Color'ı blogunda misafir ettiğin için sonsuz teşekkürler kocaman sevgiler :)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...