Bu Blogda Ara

5 Ocak 2014 Pazar

Pazar Köşesi: Oreo Seven Kız


Herkese merhaba,
Ben Oreo Seven Kız blogunun sahibi Zuhal. Sevgili Elif beni bloguna konuk yazar olarak davet edince hiç düşünmeden kabul ettim. 
Bugün sizlere çok sevdiğim ve bütün arkadaşlarıma önerdiğim, Giovanni'nin avokado ve zeytin yağı özlü yoğun nem sağlayan saç maskesinden bahsedeceğim. Kendisi benim favori ürünüm. Bitmeden yedekliyorum:)
Saç diplerim yağlanmaya meyilli, saç uçlarım ise yıpranmış ve kuru. Saçlarım ne düz ne de kıvırcık. İkisinin ortasında şekilsiz ve kullanışsız bir görünümü var. Bu yüzden de düzleştirici kullanıyorum. Düzleştirici maalesef saçlarımı yoğun ısıyla beraber yıpratıp cansızlaştırıyor. Her ne kadar ısıya karşı saç bakım serumları kullansam da içim rahat etmediği için; ayrıca saç bakım maskeleri yapıyorum.

Saç bakımı konusunda çok hassas olduğum için sadece bir ürünle asla yetinmem. Yeni ürünler denemek beni her zaman mutlu eder. Son zamanlarda deneyip çok memnun kaldığım Giovanni'nin bu saç maskesini sizlerle tanıştırmak istiyorum. 

Ürünün Vaat Ettikleri:
Kuru ve yıpranmış saçlar için;
  • Aşırı yıpranmış saçları onarmaya yardımcı olur.
  • Fazla işlem görmüş, dirençli saçı yeniden canlandırır.
  • Kırılma ve dökülmeleri önlemeye yardımcı olur.
  • Avokado yağı nem tanecikleri ile zenginleştirilmiştir.
Saçınızın yoğun nem ihtiyacını derin bakım ile karşılar ve besler. Nefis bir botanik karışım olan avokado yağı ve altın zeytinyağı; mat, cansız ve kolay kırılan saçın yeniden canlandırılması için özel çift etkili nemlendirme karışımı ile formüle edildi.. Zengin formül ile pürüzlü yapının düzelmesini ve saçın hissedilir derecede yumuşak olmasını sağlar. Saçın rengini açmaz. Genellikle ısı ile şekillendirilen saçlar için idealdir. Vazgeçemeyeceksiniz.
Deneyimlerim:
Öncelikle 'vazgeçemeyeceksiniz' sözüne kesinlikle katıldığımı belirtmek istiyorum. Bu maskeye tek kelimeyle bayılıyorum! Neden bayılıyorsunuz diyecek olursanız: genelde saç maskeleri duşta verdiği yumuşaklığı gün boyu devam ettirmez. Bu maske için bu durum doğru değil. Haftada 2 kez, duşta ıslak saçıma uygulayıp 10 dk bekletmem bütün gün saçlarımın yumuşacık olması için yeterli oluyor. Sadece maskeyi değil; aynı serinin saç serumunu da kullanıyorum. Saçlarımı tekrar yıkayana kadar yumuşaklık devam ediyor.

Maskeyi düzenli kullandığımdan bu yana saçlarımın canlandığını rahatlıkla söyleyebilirim. Saçımı beslediğine gerçekten inanıyorum. Elektriklenen ve kabaran saçlarım şu sıralar çok huzurlu ve mutlu. Çok daha iyisini bulana kadar bu maskeden asla vazgeçmem!

Yapısı oldukça katı. Sıktığınızda kalıp gibi geliyor. Rahatsız edici bir kokusu yok. Tek eksiği bence; ambalajı. Sert ve kullanışsız. Ürün azaldıkça kullanmak zorlaşacak diye tahmin ediyorum.

Dikkat: Saç dibiniz normal, yağlı ya da yağlanmaya meyilli ise maskeyi saç dibinize uygulamayınız. Yağlanmaya sebep oluyor.

USDA sertifikalı yağlar kullanılıyor. Hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Paraben ve sülfat yok.
İçeriğinin tamamı resimdeki gibi. İçerik olarak da beni tatmin etti. Bittikçe alınacaklar listeme girdi.

Ürün 147 ml ve 20 küsür bir fiyatı var. Şimdiye kadar sadece Gratis'te satıldığını gördüm. Gratis'in yaptığı indirimlerden çok daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Giovanni'nin bu serisini kullanan var mı? Sizin de fikirlerinizi merak ediyorum.
Sevgiyle kalın...
_____________________________________________
Sevgili Zuhal'e yazısı için çok çok teşekkür ediyorum. Benimde mutlaka deneyeceğim bir ürün.
Eğer Oreo Seven Kız'ı Bloglovinden takip etmek isterseniz buraya
Twitter için şuraya
Facebook sayfasını beğenmek için buraya
İnstagram dan takip etmek içinde şuraya tık tıklamanız yeterli.

Bir sonraki hafta Wishing Beauty sizinle beraber olacak.

1 yorum:

  1. Saçlarımız yapı ve şekil olarak aynıymış. Bende alayım bu üründen :)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...